LOGO OPI Mania

SALON NAIL MANIA
GALERIA BRONOWICE

UL. STAWOWA 61,
31-346 KRAKÓW
T:+48 12 265 16 08

SALON OPI MANIA
CH SUPERSAM

UL. PIOTRA SKARGI 6,
40-959 KATOWICE
T:+48 32 712 18 07

OPI MANIA © 2013

Manicure Katowice

W salonie urody OPI MANIA zadbają Państwo także o kondycję i wygląd swoich paznokci. Oferujemy liczne zabiegi manicure, ponieważ wiemy, że przede wszystkim Panie cenią sobie piękne paznokcie i dlatego w bardzo kreatywny sposób podchodzimy do oferowanych zabiegów manicure. Nasi pracownicy śledzą najnowsze trendy i podnoszą swoją wiedzę oraz umiejętności, aby każdy Klient, który trafia do salonu OPI MANIA wyszedł z niego usatysfakcjonowany z zabiegu, który został wykonany.

W salonie urody OPI MANIA możesz skorzystać z kilku typów zabiegów:

 • ­Manicure Express­
  zabieg polegający na precyzyjnym opiłowaniu paznokci, wypolerowaniu płytki oraz zastosowaniu kremu kremu pielęgnacyjnego.
 • ­Manicure BIO­
  zabieg bezinwazyjny, który polega na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia przy pomocy pilników papierowych oraz drewnianych patyczków. Zabieg obejmuje kąpiel zmiękczającą, dopasowanie kształtu paznokcia i staranne wypolerowanie jego płytki.
 • ­Manicure Klasyczny­
  celem zabiegu jest pielęgnacja i nawilżenie dłoni, aby wyglądały zdrowo i estetycznie. Zabieg obejmuje kąpiel zmiękczającą, dopasowanie kształtu paznokcia, staranne wypolerowanie jego płytki oraz zastosowanie koloru bądź odżywki z bogatej palety OPI MANIA.
 • ­Manicure Japoński­
  zabieg, którego celem jest poprawa wyglądu paznokcia, nadanie mu naturalnego połysku i poprawa kondycji, zwłaszcza paznokci łamliwych i kruchych. Japoński manicure polega na wcieraniu w płytkę paznokcia specjalnej pasty, która jest bogata w witaminy A oraz E, krzemionkę z Morza Japońskiego i pszczeli pyłek.
 • ­Manicure Balbcare­
  zabieg z wykorzystaniem rękawic i skarpet Balbcare, które zawierają odżywczy preparat; patyczka z drzewa pomarańczowego oraz pilniczka. Za sprawą tych innowacyjnych i doskonałych pod względem jakości artykułów marki Balbcare możemy w salonie urody OPI MANIA jeszcze lepiej zadbać o kondycję i wygląd dłoni naszych Klientów.
 • ­Manicure Age­
  zabieg o charakterze rewitalizującym dedykowany dojrzałej skórze dłoni. Jego celem jest przywróceni skórze dłoni blasku, witalności i poprawienie jej wyglądu. Zabieg przeprowadzany jest z wykorzystaniem kosmetyków z serii Avoplex, które zawierają kompleks lipidów z olejkiem z awokado, a także są bogate w proteiny. Zabieg Manicure Age obejmuje klasyczny manicure, kąpiel regeneracyjną oraz peeling i masaż dłoni.
 • ­Manicure SPA by OPI
  zabieg wykonywany z wykorzystaniem kosmetyków OPI, które zawierają energetyzujące olejki i są bogate w witaminy. Kompleksowo pielęgnuje skórę dłoni oraz wzmacnia paznokcie i przekłada się na poprawę ich kondycji. Zabieg obejmuje klasyczny manicure, a także kąpiel relaksacyjną, masaż oraz peeling cukrowy wzbogacony owocowymi
  W zakresie Manicure SPA by OPI dostępne są rytuały:
 • ∙ caffee/cappuccino/espresso SPA
 • ∙ owoce tropikalne
 • ∙ owoce tropikalne
 • ∙ royal verbena

 • ­Manicure Hybrydowy / Gelcolor­
  zabieg przeprowadzany w rewolucyjnej technologii SOAK- OFF, dzięki której problem odpryskiwania lakieru zostaje wyeliminowany! Bogaty wachlarz kolorów utrwalanych z pomocą lampy UV/LED pozwala na utrzymanie efektów nawet do dwóch tygodni!